Upis u Visokoškolsku jedinicu Leskovac

Na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu osnovana je Visokoškolska jedinica u Leskovcu koja počinje sa radom od 2014/15. školske godine izvođenjem nastave na Osnovnim akademskim studijama na studijskom programu Poslovna ekonomija i finansije.

Broj studenata koji se upisuje na Visokoškolsku jedinici u Leskovcu je 100.

Konkurs za upis na osnovne akademske studije:
NazivOnline pregledDownload
Konkurs za upis na osnovne studije

Pregled fajla

Download