sreda, 12 februar 2014 10:56

Saradnja sa Visokom strukovnom školom za ekonomiju i upravu i Centrom za ekonomska istraživanja u Beogradu

Prof. dr Marko Ivaniš, rukovodilac Kancelarije za finansijski menadžment i korporativni konsalting  10.02.2014. godine posetio je Visoku školu za ekonomiju i upravu u Beogradu, kao i Centar za ekonomska istraživanja pri toj visokoškolskoj instituciji. Tom prilikom, prof. dr Marko Ivaniš sastao se sa prof. dr Slobodanom Slovićem  direktorom Visoke strukovne škole za ekonomiju i upravu i Svetlanom Cerović rukovodiocem Centra za ekonomska istraživanja.

Na sastanku su razmatrane brojne mogućnosti saradnje između FIMEK-a, sa jedne strane i Visoke strukovne škole za ekonomiju i upravu i Centra za ekonomska istraživanja, sa druge strane. Na sastanku su se sve strane izrazile želju da izgrade zajednički nastup na tržištu, što u praktičnom smislu znači razmenu iskustava i informacija, kao i saradnju u oblasti apliciranja, učestvovanja i izrade različitih projekata. Pri tome, projekti od interesa su u domenu saradnje u edukaciji studenata, organizacije stručnih seminara / kurseva za potrebe privrednih društava i institucija, kao i u oblasti izdavačke delatnosti.