ponedeljak, 26 septembar 2016 10:41

Konferencija „Održivi razvoj i zelena ekonomija“ u Beogradu

Konferencija „Održivi razvoj i zelena ekonomija“ održana 21.09.2016. godine Sala Nacionalnog udruženja eksperata zaštite životne sredine Višegradska 27, Beograd Konferenciji „Održivi razvoj i zelena ekonomija“je prisustvovalo četrdesetak uglednih zvanica, predstavnika: Ministarstva poljoprivrede i zaštite životne sredine, Agencije za životnu sredinu, Gradskog sekretarijata za zaštitu životne sredine, Privredne komore Srbije, Srbijašuma, NVO Centar modernih veština, Beogradskog fonda za političku izuzetnost, Advokatske Kancelarije Karanović-Nikolić, Zavoda za intelektualnu svojinu, Ekološkog pokreta Odţaka, Festivala Supernatural, Interancionalnog naučnog foruma „Dunav-reka saradnje“, dekani Fakulteta za bezbednost i Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu, univerzitetski profesori, inspekcije koji su aktivno pratili izložena predavanja. Konferencija je osim razmene iskustva bila i prilika da se prisutni upoznaju sa udruženjem, njegovim članovima i ciljevima. Svi predavači na Konferenciji su i članovi udruženja.Konferenciju je otvorio svojim obraćenjem predsednik Nacionalnog udruženja dr Mario Lukinović. Na ovoj konferenciji učestvovali su profesori Fakulteta za ekonomiju i ineženjerskog menadžmenta u Novom Sadu: prof. dr Đorđe Jovanović i prof. dr Jelena Bošković.