Poseta FIMEK-a i Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe srednjim školama Bačke Palanke i Šida

Predstavnici FIMEK-a i Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu, asistentkinja msr. Jovana Gardašević i saradnik msr. Vladimir Šipovac, posetili su u ponedeljak 09. Novembra Srednju Tehničku Školu "9. Maj", Gimnaziju „20.Oktobar" i SSŠ „DR Radivoj Uvalić" iz Bačke Palanke kao i Gimnaziju „Sava Šumanović" i Tehničku školu „Nikola Tesla" u Šidu.

Tom prilikom oni su održali prezentacije maturantima u okviru kojih su predstavili sve studijske programe koji se realizuju na fakultetima, ponudu stručnih praksi, razne aktivnosti koje se sprovode na fakultetima te pogodnosti koje ih očekuju upisom na jedan od ova dva fakulteta. Maturanti su pozvani da lajkuju Fejsbuk stranice fakulteta kao i da posete sajt istih. Na kraju im je podeljen promotivni materijal. A takođe maturanti su pozvani da dođu u prostorije fakulteta da uzmu tradicionalno učešće  u takmičenju „Fimek nagrađuje znanje". Maturanti vidimo se!