Đaci srednje Mašinske škole Novi Sad odslušali predavanje „Društvene mreže" na FIMEK-u

Đaci srednje Mašinske škole u Novom Sadu odslušali su u utorak, 12. Maja na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu predavanje na temu "Društvene mreže ". Predavanje je đacima održao Nikola Papić, asistent na Fakultetu. S obzirom na trend koji vlada među tinejdžerima a vezan za njihovu intenzivnu aktivnost na drušvenim mrežama, ova tema je bila više nego aktuelna i interesantna. Pre početka predavanja đake je sa pogodnostima Fakulteta upoznala Tamara Krstić, PR Fakulteta. Đacima je takođe podeljen promotivni matreijal u kome mogu da pronađu sve neophodne informacije vezane za studiranje na Fakultetu. Pozvani su da posete naš sajt kao i da lakjuju Facebook stranicu i time prate sve aktivnosti koje se sprovode na Fakultetu.