Predavanje „Izrada WEB aplikacija„ održano đacima Elektrotehničke škole „Mihajlo Pupin„ iz Novog Sada

Na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu održano je predavanje đacima Elektrotehničke škole " Mihajlo Pupin „ na temu " Izrada WEB aplikacija " od strane predavača g – dina Aleksandra Kokara, saradnika na Fakultetu. Pre početka predavanja đacima se obratila PR fakulteta Tamara Krstić koja je đake sprovela po fakultetu, učionicama, biblioteci i ukazala im na sve pogodnosti koje ih očekuju upisom na isti. Ona je takođe podelila promotivni materijal u kome se nalaze sve neophodne informacije. Nakon toga usledelo je predavanje koje je za đake bilo i više nego korisno s obzirom na činjenicu da su upravo informacione tehnologije oblast koju đaci ove škole izučavaju u velikoj meri.