Predavanje na temu "Preduzetničke veštine – uslovi za razvoj preduzetništva " oduševilo đake srednje Elektrotehničke škole "Mihajlo Pupin" iz Novog Sada

Đaci srednje elektrotehničke škole "Mihajlo Pupin" iz Novog Sada, imali su priliku da u ponedeljak 04.maja odslušaju predavanje na temu "Preduzetničke veštine – uslovi za razvoj preduzetništva", dr Lazara Ožegovića, profesora na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu. S obzirom na aktuelnost ove teme i sve veću potrebu društva za razvojem preduteničkog duha i preduzetništva kod maldih, Fakultet je prepoznao značaj te teme, koju je uvrstio u vidu predmeta, u svoj već atraktivan kurikulum studijskog programa Poslovna ekonomija i finansije. Nakon završetka predavanja đake je sa pogodnostima Fakulteta upoznala profesorica Svetlana Ignjatijević, koja ih je sprovela po Fakultetu i upoznala ih sa lepom ali radnom atmosferom koja vlada na Fakultetu.