Srednje škole Odžaka i Bača ugostile predstavnike Fimek-a i Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu

Gimnazija i ekonomska škola "Jovan Jovanović Zmaj" i Tehnička škola iz Odžaka kao i Poljoprivredna škola iz Bača ugostile su predstavnike FIMEK-a i Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu, asistentkinju msr. Jovanu Gardašević i saradnika msr. Vladimira Šipovca.

Tom prilikom održan je sastanak sa direktorom Poljoprivredne škole u Baču a zatim su  održane i prezentacije u školama Odžaka. Maturanti su pozvani da uzmu učešće u takmičenju "Fimek nagrađuje znanje", da posete prostorije oba fakulteta, da kontaktiraju profesore i asistente, te da popričaju sa njima i eventualno prisustvuju njihovim predavanjima kako bi se uverili u kvalitet nastavnog procesa koji im se pruža upisom na sve studijske programe oba fakulteta, a maturanti su takođe pozvani da posete sajtove Fakulteta kao i da lajkuju FB stranice fakulteta i time saznaju sve o velikom broju aktivnosti fakulteta koje se preduzimaju u toku jedne školske godine. Đaci, čekamo vas!