Tamara Ilić - JKP Lisje

Poštovana Jovana,

Praksu sam obavljala u Javnom komunalnom preduzeću "Lisje" Novi Sad u Sektoru za komercijalne poslove, Služba za opšte komercijalne poslove i javne nabavke. Tokom prakse koja je trajala sedam radnih dana sam imala priliku da se upoznam sa misijom i vizijom preduzeća, organizacionom strukturom i načinom funkcionisanja pojedinih sektora i službi, pravnim aktima i zakonima koji regulišu rad preduzeća, kao i poslovima za koje je zadužena Služba za opšte komercijalne poslove i javne nabavke. Zaposleni sa kojima sam imala priliku da radim su bili izuzetno ljubazni i spremni da mi pokažu sve što su smatrali korisnim za moju praksu, te su me uključili u radove kao što je rad na aplikativnom softveru, vodjenje poslovne komunikacije, sačinjavanje Plana javnih nabavki JKP "Lisje" za 2016. godinu, izrada jedne konkursne dokumentacije za sprovodjenje javne nabavke u otvorenom postupku za nabavku dobara, prijem i obradu ulaznih faktura, kao i obradu i slanje izlaznih faktura. Moje iskustvo stečeno ovom praksom je izuzetno pozitivno, veoma sam zahvalna svim zaposlenima na pruženom znanju i vremenu koje su odvojili kako bi moju praksu učinili što bogatijom, kao i Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadzment "Fimek" na odličnoj organizaciji prakse. Nadam se da će svi studenti imati ovako lepo i pozitivno iskustvo sa prakse kao što ja imam, jer im Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadzment "Fimek" pruža razne mogućnosti na tom polju.

U prilogu Vam šaljem par slika sa prakse.

S poštovanjem,
Tamara Ilić MD 591-15