Katarina Veljković - Opportunity banka A.D. Novi Sad

Veoma sam zahvalna Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment što mi je omogućeno da idem na praksu u Opportunity banku. Moje iskustvo u ovoj banci je veoma pozitivno. Praksu sam obavljala u biznis programu, gde sam naučila kako se radi akvizicija, zatim sam proces od primljenih zahteva za kredit pa do isplate kredita. Odlazila sam na teren gde se uz razgovor identifikuju potrebe klijenta i gde se prikupljaju bitne informacije o klijentu. Nakon posete klijentu učila sam kako se radi analiza finansijskih podataka klijenata koji uključuje procenu rizika. Praksu bih svima preporučila, pogotovo u ovoj banci jer su se svi potrudili da mi što više znanja prenesu i prihvatili me kao deo njihovog tima.

Katarina Veljković, III godina studijskog programa poslovna ekonomija i finansije