ponedeljak, 25 decembar 2017 14:18

Programi i aktivnosti u Matici srpskoj od 25.12. do 29.12.

U Matici Srpskoj odražava se skup u svečnoj sali sa početkom u 10 časova za projekat čiji je rukovodilac prof. dr Đorđe Jovanović i ekspert na projektu prof. dr Jelena Bošković. Ulaz je slobodan. Mole se studenti IMA I EKO da prisustvuju ovo važnom dkupu, ovo je deo praktične nastave.

Poštovani,

Matica srpska srdačno Vas poziva na programe koji će se održati tokom narednih dana u prostorijama Matice srpske:

Ponedeljak, 25. decembar 2017. godine:
- u 12 sati, svečanost povodom DANA DOBROTVORA

Utorak, 26. decembar 2017. godine:
- u 19 sati, Književni svet i njegovo tumačenje, obeležavanje 125-godišnjice rođenja Ive Andrića

Sreda, 27. decembar 2017. godine:
- u 10 sati, otvaranje naučnog skupa: PITANjA ŽIVOTNE SREDINE I PERSPEKTIVE RAZVOJA KVALITETA I ZDRAVSTVENE BEZBEDNOSTI HRANE U AP VOJVODINI

Više informacija o programima možete pronaći u pozivnicama u prilogu.