31 maj 2024

POSLEDNJI VOZ - Ekonomsko-trgovinska škola Smederevo

Filmić pod nazivom „Poslednji voz“ nagrađen je glavnom nagradom za najbolji kratki đački film u Smotri kratkog đačkog filma - FILMić 2024. Rektor Univerziteta Privredna akademija, prof. dr Dragan Soleša, zajedno sa prof. dr Slobodanom Popovom, predsednikom CNTI uručio je nagradu učenicima Ekonomsko-trgovinske škole iz Smedereva: Lazaru Jovanoviću, Maksimu Milenkoviću i Miljanu Milenkoviću, kao i njihovoj mentorki Vesni Milićević. Čestitamo!