Đaci gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" odslušali predavanje na temu "Preduzetničke veštine – uslovi za razvoj preduzetništva„

Druga grupa maturanata gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" iz Novog Sada odslušala je predavanje na temu "Preduzetničke veštine – uslovi za razvoj preduzetništva „ prof. dr Lazara Ožegovića,

profesora na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu. S obzirom na aktuelnost ove teme i sve veću potrebu društva za razvojem preduteničkog duha i preduzetništva kod maldih, Fakultet je prepoznao značaj te teme koju je uvrstio, u vidu predmeta, u svoj već atraktivan kurikulum studijskog programa Poslovna ekonomija i finansije. Đacima je skrenuta pažnja, takođe, i o svim aktuelnim dešavanjima na Fakultetu koja su svakako u cilju animiranja kako studenta tako i svih onih koji žele da aktivno učestvuju u društvenom razvoju zajednice, s obzirom na činjenicu da je Fakultet orijentisan ka visokoj društvenoj odgovornosti. Tamara Krstić, PR Fakulteta, upoznala je đake sa svim pogodnostima koje ih čekaju upisom na Fakultet, studijski programi, promotivni popusti, te ostale aktivnosti koje Fakultet stavljaju na određenu poziciju u odnosu na njegove konkurente.