Prezentacija Fimek-a i Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe uz predavanje Snaga znanja u E- gimnaziji u Novom Sadu

Tim u čijem sastravu su se našle asistentkinje Tatjana Vučurević i Jovana Gardašević kao i PR fakulteta Tamara Krstić održao je u utorak 27.02.2015. prezentaciju Fakulteta za ekonomiju i inženjerski menadžment i Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe kao i predavanje o soft skills veštinama – Snaga Znanja.

Izuzetno dobra atmosfrera i konekcija koja je postignuta, ogledala se u konstantnoj interakciji i neformalnom razgovoru između tima i maturanata. Postavljen je veliki broj pitanja na koje su Jovana, Tatjana i Tamara odgovarale nakon što su đacima istakle sve one najvažnije karakteristike i prednosti a koje se tiču oba fakulteta. Govorile su o: akreditaciji, svim studijskim programima, školarinama, stručnim praksama, takmičenju „Fimek nagrađuje znanje" i društvenim mrežama. Nakon toga usledila je komunikacija na temu transferzalnih veština – Snaga znanja. Đaci su uzeli aktovno učešće u odgovaranju na veliki broj pitanja tima a vezanih za pisanu i usmenu komunikaciju, način borbe sa stresom, pitanjima fleksibilnosti i kreativnosti, timskog duga itd. Na samom kraju podeljen je promotivni materijal kao i brošura Snaga znanja a u kojoj đaci mogu da pronađu veliki broj interesantnih naslova predavanja naših profesora, na kojima ukoliko su zainteresovani, mogu da prisustvuju u prostorijama fakulteta.