Poseta FIMEK-a Elitnoj privatnoj ekonomskoj školi u Novom Sadu

Đaci Elitne privatne ekonomske škole u Novom Sadu 04.02.2014. godine imali su priliku da čuju sve o studijskim programima i pogodnostima koje Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu nudi budućim brucošima.

S obzirom na činjenicu da pohađaju školu koja je specijalizovano usmerena ka ekonomskim naukama, đaci su  dobili sve ključne informacije vezane za studiranje na ovom fakultetu od strane asistentkinje Jovane Gardašević. Takođe, pored opštih informacija, prof. dr Maja Ćirić, prodekan za nastavu na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment, skrenula im je pažnju na to da će, osim osnovnih teorijskih znanja koja im se na FIMEK-u pružaju kroz interaktivnu nastavu, neposredan kontakt sa profesorom i u moderno opremljenom ambijentu Fakulteta, budući studenti imati obezbeđenu stručnu praksu tokom studija, priliku da prodube svoja znanja i veštine kroz predavanja eminentnih gostujućih predavača, kroz brojne kurseve kao i kroz druge dodatne aktivnosti koje Fakultet sa ponosom organizuje i realizuje, a u cilju unapređenja znanja i kompetencija ne samo studenata već i svih ostalih koji su zainteresovani da se usavršavaju.