FIMEK u poseti Gimnaziji i Ekonomskoj školi u Inđiji

Prof. dr Marko Ivaniš u pratnji Mariane Macure studentkinje master studija u utorak 26.11.2013. godine posetio je Gimnaziju u Inđiji i Ekonomsku školu „Đorđe Natošević“,takođe u Inđiji. Prof. dr MarkoIvaniš je prilikom posete školama prezentovao sve studijske programe koji se realizuju na FIMEK - u i mogućnosti koje Fakultet pruža studentima, ali i maturantima pre nego što se upišu na Fakultet.

Prilikom posete školama prof. dr Marko Ivaniš se sastao i sa direktorima škola koji su ga veoma srdačno primili. Deo razgovora sa direktorom Gimnazije u Inđiji gospodinom Brankom Marčetom zabeležen je i kamerom.

Video i/ili audio fajlovi vezani za članak

{youtube}eH4yujZ3k0A{/youtube}