Departman za ekologiju i zaštitu životne sredine podržao akciju Udruženja za zaštitu životinja Novi Sad – SPANS

Departman za ekologiju i zaštitu životne sredine Fakulteta za ekonomiju i inžnjerski menadžment podržao je akciju prikupljanja hrane za pse i mačke Udruženja za zaštitu životinja Novi Sad –SPANS koja je održana 16.02.2014. godine u klubu Oblakinje.

U ovoj akciji, koja je pokrenuta na inicijativu prof. dr Tamare Galonje šefice Departmana za ekologiju i zaštitu životne sredine, učestvovali su pored studenata Fakulteta za ekonomiju i inženjerski menadžment i studenti Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe. Pored hrane koja je prikupljena, Fakultet je poklonio i šarene frizbije za razonodu.