"Pravi ljudi na pravom mestu"

Poštovane koleginice i kolege,

U okviru tribine “Pravi ljudi na pravom mestu” u petak 23. novembra u 13h naš gost bio je poznati novosadski psiholog i psihoterapeut Vladan Beara koji je održao predavanje na temu "Psihološke prepreke uspehu". Cilj ovog predavanja bio je da pomogne mladim ljudima da prepoznaju psihološke prepreke koje mogu da umanje ili čak onemoguće postizanje uspeha. Ovo je istovremeno bila prilika da mladi ljudi kod sebe prepoznaju pogrešna uverenja i razmišljanja koja ih mogu sprečavati u napredovanju u karijeri. Vladan Beara je na veoma slikovit i eksplicitan način objasnio kakve sve prepreke sami sebi postavljamo na putu razvoja naših karijera i koliko snažno psihološki faktori utiču na razvoj karijere pojedinca, kao i šta možemo očekivati kao reakciju u smislu posledica koje doživljavamo svakodnevno u našem radnom okruženju, a nastalih kao rezultat načina kako nas drugi doživljavaju.