"Pravi ljudi na pravom mestu"

U okviru tribine „Pravi ljudi na pravom mestu“ koja je održana 07.12.2012. godine FIMEK je ugostio Ivanu Kuzevsku, Trade Marketing manadžera u Somboled –Lactalis- u , koja je održala predavanje na temu “Marketing Mix: President Somborska Feta”. Cilj ove tribine je bio da se studentima na praktičnom primeru President Somborske Fete prikaže kako se na najbolji mogući način mogu koristiti instrumenti marketing miksa kako bi se unapredio brend i položaj na tržištu. Ivana Kuzevska je na konkretnim primerima studentima približila kako se teorija na pravi način može primeniti u praksi.