07 mar 2014

Potpisan sporazum sa Visokom školom za ekonomiju i upravu u Beogradu

Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu i Visoka škola za ekonomiju i upravu u Beogradu 05.03.2014. godine potpisali su sporazum o saradnji.

Sporazum o saradnji je ispred Fakulteta za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu potpisao dekan fakulteta, prof. dr Dragan Soleša, dok je ispred Visoke škole za ekonomiju i upravu u Beogradu sporazum potpisao prof. dr Slobodan Slović, direktor škole.
Prilikom potpisivanja sporazuma, prof. dr Slobodan Slović istakao je mu je čast što se saradnja, koja na neki način traje već skoro čitavu deceniju, ovim sporazumom formalizuje i institucionalizuje. „Smatram da je ovo dobar put, jer je i za nas i za vas svaki vid saradnje veoma značajan, bilo da je reč o edukaciji, projektima, naučnim skupovima i slično." – izjavio je prof. dr Slobodan Slović, direktor Visoke škole za ekonomiju i upravu u Beogradu. Dekan Fakulteta za ekonomiju i inženjerski menadžment prof. dr Dragan Soleša istakao je da se značaj potpisivanja ovog sporazuma ogleda u povezivanju dugogodišnjeg iskustva ovih istitucija u pružanju naučnih i aplikativnih znanja, čime se omogućava pružanje usko specijalizovanih usluga namenjenih svima koji žele da se usavršavaju.