07 mar 2013

Poziv za prijavu kandidata za stručnu praksu za studente EU master studija u Regionalnoj razvojnoj agenciji Bačka

Iskoristite priliku da proširite svoja znanja i steknete nove veštine kroz tromesečnu praksu u izazovnom poslovnom okruženju!
Stažisti će imati priliku da se upoznaju sa radom različitih sektora agencije, a u skladu sa predviđenim programom:

• Upoznavanje sa strukturom i aktivnostima agencije;
• Upoznavanje sa zakonodavnim okvirom za Regionalni razvoj u Srbiji i ulozi RRA Bačka;
• Upoznavanje sa programima Nacionalne agencije za regionalni razvoj NARR;
• Upoznavanje sa IPA projektima koje sprovodi RRA Bačka;
• Parcijalno uključivanje u administrativne poslove RRA Bačka;
• Parcijalno uključivanje u razvojne projekte RRA Bačka (u okviru jednog sektora);

• Istraživački rad na temu regionalnog razvoja AP Vojvodine i lokalnih samouprava;
• Aktivnosti na lokalu, učešće na seminarima i konferencijama.

Pored navedenog, stažistima će biti omogućeno:

• Da steknu sertifikat za NZS i NARR u oblasti preduzetništva.;
• Da nakon završenog programa dobiju sertifikat od RRA Bačka o sprovedenom programu stažiranja:
• Mogućnost za dalju razradu istraživačkog rada od strane konsultanata agencije i njegovo prilagođavanje projektnoj ideji. Mogućnost honorarnog angažovanja:
• Učešće na obukama za zaposlene u RRA, seminarima i konferencijama u zemlji i regionu.

Praksa će se održati u prostorijama RRA Bačka, Bulevar Mihajla Pupina 20, II sprat, Novi Sad.

Trajanje prakse: 3 meseca

Na konkurs se mogu prijaviti:
• studenti master akademskih studija “Ekonomsko-pravne studije Evropske Unije” upisani školske 2011/12 i 2012/13

Od vas očekujemo da ste:
• ambiciozni
• odgovorni
• sistematični
• spremni za rad u timu i rad pod pritiskom

Pored toga, neophodno je:
• aktivno znanje engleskog jezika
• poznavanje rada na računaru

Način prijave:
Svi zainteresovani studenti EU master studija koji žele da se prijave na konkurs treba da pošalju svoj Curriculum Vitae i motivaciono pismo na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Razmatraće se isključivo CV-jevi popunjeni u EUROPASS template-u koji možete preuzeti ovde.
Motivaciono pismo ne treba da bude duže od jedne stranice A4 formata.
Selekcija kandidata će biti vršena na osnovu vašeg CV-ja i motivacionog pisma. Nakon selekcije, najbolja 3 kandidata potpisaće ugovor o stažiranju sa Regionalnom razvojnom agencijom Bačka.

Rok za prijavu kandidata: 07.04.2013.

Kontakt osoba: mr Olivera Smieško