09 apr 2015

Dodeljeni sertifikati Programa stalnog stručnog usavršavanja nastavnika srednjih škola - „Moodle servis za E-učenje"

Na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu 09.04.2015. godine, prof. dr Dragan Soleša, dekan Fakulteta, svečano je uručio sertifikate polaznicima Programa stalnog  stručnog usavršavanja - " MOODLE servis za E – Učenje ".

Pozdravivši sve prisutne Dekan je izrazio veliko zadovoljstvo što su polaznici programa pokazali entuzijazam i volju za saradnjom sa Fakultetom, a time i prepoznali nastojanje ove visokoškolske ustanove da prati trendove kako na polju visokog obrazovanja tako i na polju novih tehnologija. Polaznici programa, profesori srednje elektrotehničke škole „Nikola Tesla" iz Pančeva, pohvalili su program, njegovu realizaciju, sve predavače, kao i smisao i cilj istog. Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment nastoji da kroz realizaciju ovog programa istakne značaj kontinuiranog usavršavanja i ulaganja u znanje, kao jedan od osnovnih resursa buduće zdrave društveno odgovorne zajednice, čiji smo svi mi sastavni deo.