FIMEK i Pravni fakultet za privredu i pravosude predstavljeni maturantima u Kuli

Predstavnici FIMEK-a i Pravnog fakulteta za privredu i pravosude 27.02.2014. godine u Kulskom obrazovnom centru upoznali su maturante i njihove profesore sa znacajem nastavka obrazovanja i sticanja savremenih i primenljivih znanja.

Prof. dr Milorad Bejatovic, prof. dr Lazar Ožegovic i asistentkinje Tatjana Vucurevic i Jovana Gardaševic predstavili su akreditovane studijske programe koji se realizuju na FIMEK-u i Pravnom fakultetu za privredu i pravosude, brojnim zainteresovanim maturantima i profesorima koji su se okupili u Kulskom obrazovnom centru. Maturante i njihove profesore iz srednje ekonomsko – trgovinske škole i srednje tehnicke škole „Mihajlo Pupin" sa nacinom rada i kvalitetom Pravnog fakulteta za privredu i pravosude upoznao je prof. dr Milorad Bejatovic, dok je prof. dr Lazar Ožegovic upoznao prisutne sa Fakultetom za ekonomiju i inženjerski menadžment. Asistentkinje Tatjana Vucurevic i Jovana Gardaševic predstavile su brojne mogucnosti koje fakulteti pružaju u pogledu vannastavnih aktivnosti, ali i pogodnosti koje mogu da ocekuju za upis u školsku 2014/15. godinu, ukoliko se odluce za neki od studijskih programa na FIMEK-u ili Pravnom fakultetu za privredu i pravosude. Takode, asistentkinje su pozvale sve prisutne da odmere svoja znanja sa drugim maturantima iz Vojvodine na takmicenju „FIMEK nagraduje znanje" koje se i ove godine tradicionalno održava na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment.