Interaktivna radionica „Career Game“

U okviru tribine „Pravi ljudi na pravom mestu“ u četvrtak 05.12.2013. predstavnice HR sektora kompanije  JT International  a.d. Senta (JTI) održale su sa studentima FIMEK-a interaktivnu radionicu na temu „Career Game“.

Maja Andrić, HR biznis partner kompanije JTI istakla je značaj razvoja određenih kompetencija koje su studentima neophodne  za dalji razvoj karijere kao i potrebu za stalnim profesionalnim razvojem koji će unaprediti njihovu konkurentnost na tržištu rada. Dok je Zorana Stamenić  u interaktivnom pristupu pokušala da stimuliše studente da budu što aktivniji, dajući im smernice koje su im pomogle u rešavanju zadataka u okviru radionice.

maja-andric

„Ostavili su utisak zainteresovanih, aktivnih , pozitivnih mladih ljudi koji su motivisani za dalji lični razvoj.“

Maja Andrić, HR biznis partner kompanije JT International a.d. Senta

zorana-stamenic

„FIMEK mi deluje kao moderan Fakultet koji se trudi da studente upozna sa kompanijama kako bi im približio radnu praksu, a to je za studente jako važno..“

Zorana Stamenić, HR intern u kompaniji JTI

ljilja

„Odlično! Korisno. Žao mi je samo što nismo imali više vremena da detaljnije razradimo svaki segment. Svakako veoma mi je drago što sam prisustvovala i radujem se sledećoj radionici.“

Ljiljana Lastić, studentkinja II godine

miric

„Stvarno super! Veoma sam zadovoljan informacijama koje sam stekao kroz ovu radionicu, kao i kompletnim utiskom o radionici. Nadam se da će biti još ovakvih radionica.“

Alen Mirić, student II godine

Više iz ove kategorije « Tribina Jose Sanchez