O Kancelariji za finansijski menadžment i korporativni konsalting

Rukovodilac kancelarije: Prof. dr Marko M. Ivaniš

Kancelarija za finansijski menadžment i korporativni konsalting je usmerena na praktičan rad u cilju osposobljavanja studenata i eksternih interesenata za strategijsko i operativno upravljanje korporativnim finansijama, kao i pružanje podrške projektnim aktivnostima iz oblasti primenjenih finansija i konsaltinga.

Usluge koje kancelarija pruža su:

• Organizacija kurseva/seminara iz oblasti primenjenih korporativnih finansija u skladu sa potrebama studenata, privrednih subjekata, različitih institucija i preduzetnika.
  • Organizovanje gostujućih predavanja i drugih vidova javne komunikacije i razmene mišljenja, u vezi sa aktuelnim temama iz oblasti finansija i ekonomije.
  • Pomoć studentima vezano za njihova opredeljenja za naučnoistraživački rad i istraživačke projekte.
  • Podrška studentima sa master i doktorskih studija za uključivanje u naučnoistraživački rad i projekte.
  • Istraživanja iz oblasti finansijskog menadžmenta i oblasti primenjenih korporativnih finansija, publikovanje istih u vidu monografija, zbornika, radova i elektronskih izdanja.
  • Usluge finansijskog konsaltinga kao osnove za jačanje dobre korporativne kulture u modernom, nestabilnom i kontroverznom tržišnom okruženju.
Kontaktirajte nas

Kancelarija za finansijski menadžment i korporativni konsalting je uvek otvorena za saradnju i vaše ideje, sugestije, pohvale i kritike koje su u vezi sa oblastima kojima se bavimo. Pišete nam na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., a mi ćemo Vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku.